Katering

Integracja w dobrym tonie

Imprezy integracyjne organizowane są bardzo często, a ich celem jest to, by pracownicy miło spędzili razem czas i mieli okazję poznać się również na gruncie prywatnym. Nieodłącznym elementem tego typu imprez jest oczywiście katering. Kraków jest pełen przeróżnych firm, które świadczą tego typu usługi, więc jest w czym wybrać. Oferta jest dość różnorodna, ale najczęściej obejmuje:

  • dowóz posiłków,
  • kelnerowanie,
  • zastawę stołową,
  • dekorację stołów.

Od firmy kateringowej w dużej mierze zależy to, czy impreza integracyjna będzie udana, więc warto wybierać tylko sprawdzonych usługodawców.

Serwis kanapkowy

Jest to dość ciekawe rozwiązanie w przypadku mniej formalnych i krótkich spotkań. Oryginalnie przygotowane i podane kanapki nie tylko cieszą oczy, ale i podniebienie. Poza tym można w ten sposób sporo zaoszczędzić, gdyż oczywiste jest, że dowóz takich przekąsek nie wymaga specjalnych naczyń, czy pojemników. Oczywiście również w tym przypadku można zażyczyć sobie dekorację stołów, ale z reguły nie jest potrzebne kelnerowanie, co również znacząco obniża koszty. Podobną rolę spełnia szwedzki stół, na którym najczęściej królują zimne przekąski lub słodkości. Ta forma spożywania posiłków jest bardzo popularna i przede wszystkim wygodna.

Śniadanie na wynos

W przypadku szkoleń, seminariów, wycieczek szkolnych, czy wyjazdów pracowniczych można zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie. W menu zazwyczaj jest świeże pieczywo z wędliną i warzywami, słodkie bułki, owoce i coś do picia. Na pewno takie posiłki sprawdzą się w każdej z wymienionych sytuacji.

Zobacz pozostałe artykuły

Poprzedni: «
Następny: »