Rozmiary pizzy w Capri New

Oferujemy przepyszną włoską pizzę w czterech wariantach rozmiarowych 30 cm, 45 cm, 50 cm i gigant 60 cm. Wszystkie nasze pizze przyrządzane są na cienkim i chrupiącym cieście, które rozpływa się w ustach. Wyjątkowy smak naszych pizzerii to także zasługa odpowiednio dobranych składników. Pizze w Capri New powstają w oparciu o unikalny przepis, którego podstawę stanowi ręcznie wyrabiane ciasto. Połączenie wszystkich wyżej wymienionych czynników wpływa na jej unikalny smak. Bogaty wybór spośród 33 gotowych kompozycji oraz możliwości kompozycji własnej sprawia, że u nas każdy smakosz włoskiej pizzy znajdzie idealną pizzę dla siebie.

Pizza 30 cm

Pizza o średnicy 30 cm to idealna propozycja dla jednej osoby, która chce szybko wrzucić coś na ząb.

Pizza 45 cm

Dla prawdziwych smakoszy pizzy, pizza o średnicy 30 cm może okazać się za mała, dlatego w ofercie mamy pizzę 45 cm. Jest to idealny rozmiar pizzy dla dwóch osób. W dodatku przy zamówieniu dwóch pizz 45 cm obowiązuje 15% zniżki i sosy gratis.

Pizza 50 cm

Duża pizza o średnicy 50 cm to propozycja dla zgłodniałych znajomych czy rodziny, którzy chcą zjeść dobrą pizzę przy piwie lub w ramach obiadu. Decydując się na dwie pizze 50 cm, obowiązuje rabat 15%, a do zamówienia dołączane są darmowe sosy.

Pizza 60 cm

Pizza 60 cm to największa pizza z naszej oferty. Dzięki niej Ty i Twoi znajomi najedzą się do syta. Przy zamówieniu pizzy Gigant od poniedziałku do czwartku nasi Klienci otrzymują Margheritę gratis.

Naszą tanią pizzę możesz zjeść w którymś z dwóch lokali – przy ulicy Chopina 33 lub Brodzińskiego 6, albo zamówić z dostawą do domu. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem systemu zamawiania online dostępnego na naszej stronie.

Pizza w rozmiarach 70cm, 80cm, 100cm i większe

W trosce o jakość wypieku nie oferujemy pizzy o średnicy większej niż 60 cm. W przypadku tak dużych rozmiarów trudniej jest utrzymać odpowiednią temperaturę pizzy w czasie dowozu, a w Capri New dbamy o to, aby pizza na telefon z dowozem do domu pojawiała się pod wskazanym adresem w jak najkrótszym czasie i była zawsze ciepła.
Pizza z dostawą GRATIS powyżej zamówienia na kwotę 20 zł. Możliwość płatności gotówką lub kartą.

 

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ
przejdź do systemu zamawiania