Pizza z dowozem na Dębniki w Krakowie

Coraz bliżej pory obiadowej, a Ty dalej nie wiesz. co zjesz? Nie miałeś czasu na przygotowanie obiadu? Nic straconego. Sprawdź przepyszne zestawy obiadowe w Capri New. Oferujemy także pizzę, własnoręcznie robione burgery i zdrowe sałatki. Nasza bogata oferta gwarantuje, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Planujesz spotkanie ze znajomymi? Nie miałeś czasu na przygotowanie posiłku lub zabrakło Ci produktów? Zamów pizzę w Capri New i ciesz się pysznym smakiem. Zamówienia można składać telefonicznie, osobiście w lokalu przy ulicy Brodzińskiego 6 bądź online.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA DĘBNIKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Przykładowe miejsca na Dębnikach, gdzie dowodzimy pizzę

Zapraszamy do naszego lokalu przy ulicy Brodzińskiego 6, gdzie można zamówić pizzę czy inne danie osobiście. Od Skałek Twardowskiego do nas jest 4,3km, a z Parku Dębnickiego niecałe 4km. Niska odległość umożliwia nam dostarczanie posiłków na czas. To bardzo istotne dla nas, ponieważ cenimy Państwa czas. Zamów naszą pizzę i rozkoszuj się smakiem i aromatem włoskiego przysmaku.

Lokal jest otwarty codziennie przez cały tydzień. Zamówienia można również składać za pomocą naszego systemu online bądź telefonicznie. Przy odbiorze można zapłacić gotówką lub kartą. Rozwozimy pizzę, sałatki, burgery oraz zestawy obiadowe. Dokładamy wszystkich starań, aby zawsze zamówienie były u Państwa na czas.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Pizza na Dębnikach – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA DĘBNIKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807