Pizza z dowozem na Grzegórzki w Krakowie

Zastanawiasz się nad obiadem? Nie miałeś czasu przygotować posiłku? Koniecznie sprawdź Capri New. Znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Bogata oferta zapewnia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni posiłek. Dla osób, które dbają o linie mamy pyszne i zdrowe sałatki. Przygotujemy także zestaw obiadowy i pizzę. A jeśli masz ochotę na burgera, to dobrze trafiłeś. Przyrządzamy własnoręcznie burgery z 200g mięsem. W każdej potrawie są wykorzystywane tylko świeże produkty.

Zastanawiasz się jedzeniem na spotkanie ze znajomymi? Zadzwoń do Capri New i zamów pyszne dania. Zamówienia można także składać osobiście w lokalu przy ulicy Chopina 33 lub online.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA GRZEGÓRZKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Przykładowe miejsca na Grzegórzkach, gdzie dowodzimy pizzę

Nasz lokal znajduje się niecałe 5km od ogrodu botanicznego i 5,5km od Galerii Kazimierz. Jako że cenimy Państwa czas, to zawsze staramy się, aby zamówienia były ciepłe i dostarczane na czas. Każde zamówienie powyżej 20 zł — dowóz GRATIS. Zapraszamy do naszego lokalu przy ulicy Chopina 33, gdzie można posiłek zamówić osobiście.

W trakcie odbioru można zapłacić kartą lub gotówką. Nasz lokal jest czynny codziennie przez cały tydzień. Dowozimy pizzę, obiady czy nawet sałatki i burgery. Dokładamy starań, aby wszystkie zamówienia były dostarczane na czas pod Państwa drzwi. Dzięki niewielkiej odległości jest to możliwe. Zamówienia można także składać online lub telefonicznie.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Pizza na Grzegórzkach – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA GRZEGÓRZKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790