Pizza z dowozem na os. Podwawelskie (Ludwinów) w Krakowie

Coraz bliżej pory obiadowej, a Ty nie wiesz co zjeść? Nie wiesz, na co masz ochotę? Capri New to miejsce, którego właśnie szukałeś. Znajdziesz tutaj bogate menu, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni posiłek dla siebie. Nasza oferta jest bogata w zdrowe sałatki, pizzę czy własnoręcznie robione burgery. Przygotowujemy także zestawy obiadowe. Wszystkie potrawy są wykonywane tylko ze świeżych produktów.

Nie masz czasu gotować? Brakuje Ci produktów lub czasu na przygotowanie dania? Zadzwoń do Capri New i zamówi pyszną pizzę. Zamówienia przyjmujemy także osobiście w lokalu przy Brodzińskiego 6 lub online.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA os. PODWAWELSKIE (LUDWINÓW)
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Dostawa pizzy na Podwawelskie i Ludwinów

Wszystkie zamówienia realizujemy na terenie osiedla Podwawelskiego i Ludwinowa. Lokal znajduje się 2km do ICE Kraków i 2,5km od Forum Przestrzennego. Bliska lokalizacja umożliwia nam dostawę zamówienia w wyznaczonym czasie. Zawsze dokładamy starań, aby nasze dania trafiały do Państwa ciepłe. Darmowa dostawa jest od zamówień powyżej 20 zł. Już dzisiaj możesz rozkoszować się smakiem naszych dań.

W lokalu przy ulicy Brodzińskiego 6 przyjmujemy zamówienia osobiście, telefonicznie i za pomocą naszego systemu online. Przy odbiorze akceptujemy formę płatności gotówką lub karta. Lokal jest czynny codziennie. Zawsze staramy się, aby posiłki były dostarczane na czas pod Państwa drzwi.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Pizza na Podwawelskim i Ludwinowie – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA os. PODWAWELSKIE (LUDWINÓW)
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807