Pizza z dowozem na Ruczaj w Krakowie

Jesteś głodny i szukasz dobrego i taniego jedzenia? Capri New to miejsce, które odpowie Twoim potrzebom. W bogatej ofercie znajdziesz odpowiednie danie dla siebie. Oferujemy pyszne obiady, sałatki dla ludzi, którzy dbają o swoją linię oraz burgery i pizzę. Wszystkie dania wykonujemy własnoręcznie i tylko ze świeżych produktów. Dzięki naszym obiadom poczujesz zapach rodzinnego domu, a aromatyczna pizza przeniesie Cię na ciepłe włoskie wzgórza.

Organizujesz imprezę? Zbliża się pora obiadowa,  a Ty nie masz pomysłu, jakie jedzenie przygotować? A może potrzebujesz dania, które uświetni wieczorne spotkanie ze znajomymi? Zamów pizzę w Capri New i ciesz się pysznym smakiem.

Zadzwoń do nas i zamów dla siebie danie lub przyjdź do nas na ul. Brodzińskiego 6 i zamów osobiście w lokalu.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA RUCZAJ
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Dostawa pizzy na osiedlu Ruczaj

Wszystkie nasze dania dostarczamy pod same drzwi. Nie ważne czy jest to pizza, burger, danie obiadowe czy sałatka. Zawsze trafi do Twoich rąk w jak najkrótszym czasie. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkcih starań aby dania z Capri New nigdy nie dotarły do Ciebie zimne. Zamów naszą pizzę i rozkoszuj się smakiem i aromatem włoskiego przysmaku.

Nasz lokal znajduje się 300m od basenu KS Korony i 4km od Ruczaju.

Darmowa dostawa powyżej 20 zł. Zamówienia przyjmujemy osobiście w lokalu, jak również telefonicznie i za pomocą naszego systemu online. Przy odbiorze zamówienia można zapłacić gotówką lub kartą. Zamówienia dostarczamy w jak najkrótszym czasie. Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu do godziny 23.00, a w piątki i soboty aż do północy.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!

Zobacz naszą lokalizację w pobliżu Ruczaju

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

 

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA RUCZAJ
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807