Pizza z dowozem na Stare Miasto w Krakowie

Myślisz nad obiadem? Nie wiesz co zamówić? Sprawdź ofertę Capri New. Znajdziesz tutaj bogate menu, które gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie danie. Przygotowujemy pizzę, sałatki i własnoręcznie robione burgery z 200g mięsa. Zrobimy także pyszne zestawy obiadowe.

Organizujesz imprezę? Zbliża się pora obiadowa, a Ty nie masz żadnego posiłku? Szukasz dania, które nada się na spotkanie ze znajomymi? Sprawdź ofertę Capri New i zamów pyszne dania. To miejsce idealne do Twoich potrzeb. Wszystkie zamówienia są przyjmowanie online, telefonicznie bądź osobiście w lokalu przy Chopina 33.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA STARE MIASTO
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Przykładowe miejsca w Starym Mieście, gdzie dowodzimy pizzę

Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu przy ulicy Chopina 33. Zamówienia przyjmujemy osobiście na miejscu, ale także telefonicznie i za pomocą systemu online. Dowóz zamówień powyżej 20zł – GRATIS. Lokal znajduje się 4,6km od Wawelu, niecałe 3km od Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego. Zamów u nas pyszną pizzę i przenieś się z nią na włoskie wzgórze.

Przy odbiorze można za zamówienie zapłacić gotówką lub kartą. Posiłki można zamawiać osobiście, online lub telefonicznie. Lokal otwarty codziennie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były dostarczone na czas pod Państwa drzwi. Dowozimy pizzę, sałatkę, burgera czy nawet zestaw obiadowy.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Pizza na Starym Mieście – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA STARE MIASTO
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790