Pizza z dowozem na Azory w Krakowie

Zbliża się pora obiadowa, a Ty nie masz pomysłu co zjeść? Koniecznie sprawdź Capri New. To miejsce idealne do Twoich potrzeb. Bogata oferta gwarantuje, że każda osoba znajdzie dla siebie odpowiednie danie. W ofercie posiadamy własnoręcznie robione burgery i pizzę. Dla osób, które obecnie dbają o linie mamy pyszne i zdrowe sałatki. Oferujemy również smaczne zestawy obiadowe. Wszystkie potrawy są ze świeżych produktów.

Zgłodniałeś, ale nie masz czasu lub produktów na przygotowanie dania? A może planujesz imprezę? Zamów pizzę w Capri New i ciesz się pysznym smakiem. Zamówienia można składać osobiście w lokalu przy ulicy Chopina 33 bądź telefonicznie.

CHCĘ PIZZĘ NA AZORY
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na Azory

Nasz lokal znajduje się niecałe 5km od centrum osiedla Azory i 3km od pętli autobusowej. Wszystkie dostawy są darmowe od zamówień powyżej 20 zł. Rozwozimy naszą pizzę, ale również sałatki, burgery czy zestawy obiadowe. Dzięki niewielkiej odległości jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia na czas. Zamów naszą pizzę i rozkoszuj się smakiem i aromatem włoskiego przysmaku.

Wszystkie zamówienia przyjmujemy osobiście w naszym lokalu przy ulicy Chopina 33, telefonicznie lub online. Dbamy o to aby wszystkie dania były ciepłe i dostarczane na czas pod Państwa drzwi. Przy odbiorze można zapłacić kartą lub gotówką. Lokal czynny codziennie przez cały tydzień.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Dostawa pizzy na Azory – zobacz skąd!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA AZORY
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790