Pizza z dowozem na Błonia w Krakowie

Pizzeria Capri New przy ulicy Chopina 33 w Krakowie to przytulny lokal, w którym można zjeść wyśmienitą pizzę prosto z pieca opalanego drewnem. Do wyboru mamy wiele wariantów smakowych pizzy na delikatnym i chrupiącym cieście, które rozpływa się w ustach. Sekret wyjątkowego smaku naszej pizzy tkwi w doborze składników, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł i zawsze są świeże.

W karcie posiadamy również dania obiadowe – tradycyjny rosół, kotlet schabowy, polędwiczki wieprzowe, makarony i sałatki. Moda na burgery nie mija – u nas można zjeść świeże burgery z 200 g wołowiny. Zarówno pizzę, jak i inne dania serwujemy na miejscu w lokalu lub z dostawą pod wskazany adres.

CHCĘ PIZZĘ NA BŁONIA
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na krakowskie Błonia

Pizzeria Capri New znajduje się w dogodnej lokalizacji, prawie w samym centrum miasta – niespełna 4 km od krakowskich Błoni. Nasz lokal chętnie odwiedzają studenci, ponieważ jest on usytuowany dwie minuty drogi od AGH. Dzięki tak dobremu położeniu możemy zapewnić błyskawiczną dostawą na terenie całych Błoni w Krakowie. Restauracja Capri New otwarta jest codziennie do 23:00, a w piątki i soboty do 24:00. Zamówienia przyjmujemy do 15 minut przed zamknięciem lokalu. Chcesz zamówić pizze z dowozem? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić pod nr +48 510 466 790 lub skorzystać z naszego systemu zamawiania online. Zamówienia powyżej 20 zł dowożone są bezpłatnie. Nie musisz się martwić o gotówkę, bo przy odbiorze respektujemy również płatność kartą.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Dostawa pizzy na Błonia – zobacz skąd!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA BŁONIA
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790