Pizza z dowozem na Bronowice, Kraków

Zbliża się pora obiadowa, a Ty nadal nie znalazłeś miejsca z tanim i dobrym posiłkiem? Capri New to właśnie miejsce dla Ciebie. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie odpowiednie danie dla siebie. Oferujemy pizzę, burgery, sałatki dla osób dbających o linię oraz zestawy obiadowe.

Dania są wykonywane własnoręcznie ze świeżych produktów, dzięki czemu zapewnia to, że będą przepyszne. Dzięki tym danią będziesz mógł wrócić pamięcią do rodzinnego domu lub nasza pizza przeniesie Cię na włoskie wzgórza.

Myślisz o zorganizowaniu imprezy, ale nie masz czasu na przygotowanie poczęstunku? A może szukasz obiadu? Zamów przepyszną pizzę w Capri New.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszego systemu zamawiania online. Możesz także złożyć zamówienie osobiście w lokalu na ul. Chopina 33.

CHCĘ PIZZĘ NA BRONOWICE
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na osiedle Bronowice

Zapewniamy dostawę zamówienia pod wskazany adres. Zawsze staramy się, aby zamówienia złożone w Capri New, docierały do klientów w jak najkrótszym czasie. Cenimy czas naszych klientów i dlatego dbamy, aby produkty nigdy nie dotarły do nich zimne. Nasz lokal mieści się w odległości 3,7 km od klubu sportowego Bronowianka Kraków. Zamów pizzę w Capri New jeszcze dziś i rozkoszuj się przepysznym smakiem.

Dla zamówień powyżej 20 zł dostawa jest darmowa. Zamówienia są przyjmowane osobiście w lokalu, za pomocą naszego systemu zamówień online bądź telefonicznie. Istnieje możliwość zapłaty kartą lub gotówką przy odbiorze zamówienia. Dokładamy starań, aby zamówienia były dostarczane jak najszybciej. Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu do godziny 23.00, a w piątki i soboty aż do północy.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!

Zobacz naszą lokalizację w pobliżu Bronowic

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA BRONOWICE
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790