Pizza z dowozem na Bronowice Nowe w Krakowie

Capri New to miejsce, gdzie można zjeść smaczną i tanią pizzę prosto z pieca opalanego drewnem i inne dania kuchni włoskiej – penne, spaghetti, sałatki. Dla smakoszy kuchni polskiej w karcie mamy tradycyjne dania, takie jak rosół z makaronem czy kotlet schabowy. Dbamy o jakość naszych dań, dlatego wszystkie potrawy z karty przygotowywane są ze świeżych składników pochodzących od stałych dostawców.

Zgłodniałeś? Zastanawiasz się, co zjeść na obiad? Odwiedź nasz lokal przy ulicy Chopina 33 lub złóż zamówienie online, a przywieziemy wybraną przez Ciebie pizzę pod wskazany adres.

CHCĘ PIZZĘ NA BRONOWICE NOWE
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na osiedle Bronowice Nowe (os. Widok)

Dowóz pizzy realizujemy na terenie osiedla Bronowice Nowe (dawniej os. Widok). Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia docierały do naszych Klientów w jak najkrótszym czasie i nigdy nie były one zimne. Osiedle Bronowice Nowe mieszczące się między ulicą Balicką, Armii Krajowej, Zarzecze i na Błonie oddalone jest od naszego lokalu o około 4 km. Taka odległość pozwala nam błyskawicznie docierać pod wskazany adres. Realizujemy darmową dostawę na terenie całych Bronowic Nowych, jak i sąsiedniego osiedla Widok-Zarzecze powyżej zamówień złożonych na kwotę 20 zł. Nasz lokal otwarty jest codziennie do 23:00 a w piątki i soboty do 24:00. Ostatnie zamówienia realizujemy 15 minut przed zamknięciem. Zamawiając pizze z dostawą do domu, można płacić kartą. Capri New to najlepsza pizza na telefon w Bronowicach Nowych – przekonaj się o tym sam.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!

Dostawa pizzy na Bronowice Nowe – zobacz skąd!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA BRONOWICE NOWE
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790