Pizza z dowozem na Kleparz w Krakowie

Zgłodniałeś? Masz ochotę na smaczną i tanią pizzę prosto z pieca opalanego drewnem? A może wolisz delektować się smakiem tradycyjnego kotleta schabowego lub grillowanego kurczaka? Te i inne dania znajdziesz w bogatej karcie dań restauracji Capri New w Krakowie. Wypiekliśmy już tysiąc pizz, które zawsze przygotowujemy ze świeżych i dobrej jakości produktów. Naszą specjalnością są dania kuchni włoskiej i polskiej, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. <

Pizzeria Capri New to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie można dobrze zjeść. Nasz lokal znajduje się przy ulicy Chopina 33 w Krakowie, ale oferujemy również dowóz na terenie całego Kleparza. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Przy odbiorze respektujemy płatność kartą lub gotówką.

CHCĘ PIZZĘ NA KLEPARZ
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na Kleparz

Przy ulicy Chopina 33 w Krakowie mieści się pizzeria Capri New. Od krakowskiego Kleparza dzieli nas zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Na terenie całego Kleparza oferujemy bezpłatną dostawę powyżej łącznego zamówienia na kwotę 20 zł. Dobra lokalizacja naszego lokalu, niemal w samym centrum miasta pozwala na błyskawiczny dowóz. Nasza restauracja czynna jest codziennie do 23:00,a w piątki i soboty jeszcze dłużej, bo aż do 24:00. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do 15 minut przed godziną zamknięcia. Dzięki systemowi zamawiania online każdy może zamówić wybrane danie nie wychodząc z domu, a my szybko dowieziemy je pod wskazany adres. Na wszystkich naszych klientów czekają specjalne promocje. Studenci i firmy na każdą pizzę dostają 10% rabatu.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Dostawa pizzy na Kleparz – zobacz skąd!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA KLEPARZ
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790