Pizza z dowozem na Łagiewniki w Krakowie

Zgłodniałeś i szukasz miejsca, gdzie można zjeść dobrze i tanio? Capri New to miejsce, którego szukasz. W bogatej ofercie znajdziesz dania, które będą odpowiednie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdują się pyszne obiady, burgery i pizza. Osoby, które dbają o swoją linię znajdą dla siebie przepyszne sałatki. Wszystkie nasze dania są robione własnoręcznie ze świeżych produktów. Nasze obiady pozwolą Ci wrócić wspomnieniami do rodzinnego domu, a pizza pozwoli Ci na przeniesienie się na włoskie wzgórze.

Planujesz imprezę? Nie masz pomysłu na obiad, a zbliża się pora obiadowa? Zamów pizzę w Capri New i ciesz się aromatycznym zapachem i pysznym smakiem. Zadzwoń do nas i zamów dla siebie danie lub przyjdź do nas na ul. Brodzińskiego 6 i zamów osobiście w lokalu. Możesz również skorzystać z naszego systemu online.

 

CHCĘ PIZZĘ NA ŁAGIEWNIKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Dostawa pizzy do Łagiewnik

Nie musisz się martwić o dostawę. Wszystkie nasze dania są dostarczane pod same drzwi. Nie ważne co zamówiłeś w Capri New, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamówione dania docierały w jak najszybciej do klienta. Dbamy o naszych klientów i ich czas dlatego staramy się, aby dania nigdy nie dotarły zimne pod Twój adres. Nasz lokal znajduje się 5,7 km od Centrum Jana Pawła II i 3,9 km od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zamów pizzę w Capri New i rozkoszuj się smakiem.

Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 20 zł. Zamówienia można składać osobiście w lokalu, telefonicznie oraz za pomocą naszego systemu online. Przy odbiorze możesz zapłacić gotówką lub kartą. Zamówienia dostarczamy w jak najkrótszym czasie. Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu do godziny 23.00, a w piątki i soboty aż do północy.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!

Zobacz naszą lokalizację w pobliżu Łagiewnik

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA ŁAGIEWNIKI
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807