Pizza z dowozem na Płaszów w Krakowie

Szukasz dobrej, smacznej i taniej pizzy na Płaszowie w Krakowie? Capri New to miejsce, którego szukasz. W bogatej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni posiłek. Oferujemy sałatki, zestawy obiadowe, burgery. Nasza pizza przeniesie Cię na włoskie wzgórze. Wszystkie nasze potrawy wykonujemy własnoręcznie i tylko z najlepszych i świeżych składników.

Planujesz imprezę? Myślisz o obiedzie, ale nie masz czasu gotować? Wieczorem mają wpaść znajomi z wizytą, a Ty nie masz żadnej przekąski gotowej?

Zapraszamy do naszego lokalu przy ul. Brodzińskiego 6 gdzie można złożyć zamówienie. Przyjmujemy również zamówienia telefonicznie i za pomocą systemu online.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA PŁASZÓW
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Dostawa pizzy na Płaszów

Dostarczamy naszą pyszną i ciepłą pizzę oraz obiady, burgery i sałatki na terenie całego Płaszowa. Nasz lokal znajduje się 3km od Dworca Kolejowego w Płaszowie. Pozwala to w szybki sposób dostarczać zamówienia do klientów. Wszystkie dostawy są realizowane pod drzwi mieszkania.
Darmowa dostawa obowiązuje od zamówień powyżej 20zł.

Lokal otwarty codziennie. Wszystkie zamówienia staramy dostarczać jak najszybciej pod Państwa adres. Zamówienia składać można osobiście w lokalu, telefonicznie lub online. Akceptowalne formy przy dostawie – gotówka lub karta.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Zobacz skąd dowozimy na Płaszów

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA PŁASZÓW
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807