Pizza z dowozem na Salwator City w Krakowie

Pizzeria Capri New to lokal usytuowany przy ulicy Chopina 33 w Krakowie, którego specjalnością jest pizza – ręcznie wyrabiana i przygotowywana wyłącznie na bazie świeżych składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł. U nas pizza ma wiele wariantów smakowych po to, aby każdy smakosz znalazł coś dla siebie. Dla smakoszy tradycyjnej kuchni w menu oprócz pizzy mamy dania obiadowe, makarony i sałatki. Dużym zainteresowaniem cieszą się również burgery z 200 g wołowego mięsa. Wszystkie dania z karty dowozimy na teren całego osiedla Salwator City, a powyżej zamówienia na kwotę 20 zł dostawa jest GRATIS. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie. W naszej pizzerii najesz się do woli, przyjdź i ciesz się wyjątkowym bogactwem smaków.

CHCĘ PIZZĘ NA
os. SALWATOR CITY

przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dowóz pizzy na osiedle Salwator City

Naszą pizzę, jak i inne dania z karty można zjeść w jednym z naszych lokali, wziąć na wynos lub zamówić z dostawą do domu. W błyskawicznym tempie dowozimy pizzę na teren osiedla Salwator City należącego do Bronowic, jak i w jego okolicy. Salwator City leży w odległości niespełna 3 km od ulicy Chopina 33, przy której to znajduje się nasz lokal. Tak dogodne położenie sprawia, że łatwo do nas trafić zarówno samochodem (ok.10 minut), jak i pieszo (ok. 30 minut). Nasz lokal otwarty jest codziennie do 23:00, a w piątki i soboty aż do 24:00. Ostatnie zamówienie realizujemy 15 minut przed zamknięciem restauracji.

Zapraszamy do zamawiania pizzy na telefon – dostawę realizujemy nie tylko na osiedlu Salwator City, ale i na terenie niemal całego Krakowa. Dla wszystkich naszych gości – również tych zamawiających pizzę z dostawą do domu – przygotowaliśmy specjalne rabaty.

Zobacz nasze aktualne promocje!

Dostawa pizzy na osiedle Salwator City – zobacz skąd!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ PIZZĘ NA
os. SALWATOR CITY

przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790