Pizza z dowozem na Salwator i Zwierzyniec w Krakowie

Szukasz taniej i pysznej pizzy na Salwatorze lub Zwierzyńcu? Świetnie trafiłeś. Capri News to miejsce, który każdy znajdzie dla siebie smaczne i świeże potrawy. W ofercie posiadamy burgery, sałatki. Nasze obiady przypomną Ci zapach rodzinnego domu, a pizza przeniesie Cię do Włoch. Wszystkie potrawy wykonujemy własnoręcznie i tylko ze świeżych i zdrowych produktów. Zbliża się pora obiadowa, a Ty nie masz pomysłu, jakie jedzenie przygotować? Zgłodniałeś, ale nie masz czasu lub produktów na przygotowanie obiadu? Zamów pizzę w Capri New i ciesz się pysznym smakiem. Zadzwoń do nas i zamów dla siebie danie lub przyjdź do nas na ul. Brodzińskiego 6 i zamów osobiście w lokalu.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA SALWATOR / ZWIERZYNIEC
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807

Dostawa pizzy na Salwator i Zwierzyniec

Naszą pizzę oraz zestawy obiadowe, sałatki i burgery dostarczamy na Salwator i Zwierzyniec. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dania z Capri New nigdy nie dotarły do Ciebie zimne. Zamów naszą pizzę i rozkoszuj się smakiem i aromatem włoskiego przysmaku.

Nasz lokal znajduje się 2,9 km od Salwatora i około 6 km od Zwierzyńca.

Darmowa dostawa od 20 zł. Zamówienia składać można osobiście, telefonicznie lub przez system online. Akceptujemy gotówkę i kartę przy odbiorze zamówienia. Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu.

Koniecznie zobacz nasze aktualne promocje!

Pizza na Salwator – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

Pizza na Zwierzyniec – sprawdź skąd dowóz!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA SALWATOR / ZWIERZYNIEC
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 505 771 807