Pizza z dowozem na miasteczko AGH w Krakowie

Szukasz taniej i dobrej pizzy przy miasteczku AGH w Krakowie? Idealnie trafiłeś. Jako że miasteczko AGH to miejsce częstych spotkań studentów to nie może zabraknąć dobrego jedzenia. U nas znajdziesz najlepszą pizzę w okolicach akademików AGH. Bogata oferta pizzerii Carpi New umożliwia każdej osobie znalezienie dla siebie odpowiedniego dania. Stęsknieni za domowymi posiłkami znajdą u nas zestawy obiadowe. Ponadto w ofercie mamy: własnoręcznie robioną pizzę, burgery z pysznym wołowym mięsem, którego jest aż 200g, a także pyszne sałatki dla osób, które pragną zadbać o swoją linię. Zadzwoń do nas i zamów dla siebie danie lub przyjdź na ul. Chopina 33 i zamów osobiście w lokalu.

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA MIASTECZKO AGH
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790

Dostawa pizzy na miasteczko AGH

Dostarczamy naszą pizzę, ale również obiady, sałatki, burgery do akademików Filutek, Strumyk, Olimp, Babilon, Akropol i innych na miasteczku AGH. Nasz lokal znajduje się 650m od centrum miasteczka AGH. Dzięki tak bliskiej lokalizacji żaden student mieszkający na miasteczku AGH lub okolicach nie będzie głodny!

Darmowa dostawa od 20 zł. Zamówienia składać można również telefonicznie lub przez system online. Płatność za zamówienie przy odbiorze – gotówką lub kartą. Zamówienia dostarczamy w jak najkrótszym czasie. Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!

Zobacz naszą lokalizację w pobliżu miasteczka AGH

To tylko 13 minut piechotą z centrum miasteczka AGH!

Otwórz mapę w nowym oknie lub na aplikacji w telefonie

 

CHCĘ ZAMÓWIĆ PIZZĘ NA MIASTECZKO AGH
przejdź do systemu zamawiania

lub zamów przez telefon +48 510 466 790