Wynajem lokalu na imprezy okolicznościowe Kraków

Oferujemy wynajem lokalu na różnego typu eventy i imprezy okolicznościowe, takie jak:

  • chrzciny;
  • komunie;
  • urodziny;
  • spotkania rodzinne;
  • spotkania firmowe;
  • stypy;
  • poprawiny;
  • pozostałe imprezy zamknięte.

W ramach rezerwacji lokalu pod eventy i imprezy okolicznościowe dajemy Państwu do dyspozycji przestronną i klimatyzowaną salę. Naszym gościom zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia, na którą składa się: wynajęcie sali na imprezę zamkniętą, przygotowanie odpowiedniego menu dostosowanego do potrzeb Klienta oraz obsługa gości na wysokim poziomie. W razie potrzeby do dyspozycji jest również zaplecze kuchenne.

Chcę zarezerwować LOKAL
Zadzwoń lub napisz do nas!

Rezerwacja lokalu na imprezy firmowe w Krakowie

Nasza pizzeria Capri New świadczy usługi również dla firm. Prowadzimy wynajem lokalu na imprezy firmowe, prezentacje produktów, szkolenia, spotkania marketingowe itp.

Wynajem lokalu na urodziny Kraków

Oferujemy wynajem sali na urodziny, a bazując na naszym doświadczeniu pomożemy w przygotowaniu wszystkiego, co jest niezbędne do sprawnego przeprowadzenia całego przedsięwzięcia. Organizujemy w naszym lokalu zarówno imprezy urodzinowe dla dzieci, jak i dorosłych.

Wynajem sali na imprezę zamkniętą

Capri New to idealnie miejsce na zorganizowanie różnego typu imprez zamkniętych, podczas których oddajemy Państwu nasz lokal do pełnej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę na najwyższym poziomie.

W którym z naszych lokali Capri New istnieje możliwość rezerwacji sali na imprezę okolicznościową bądź firmową?

Wynająć salę na imprezę okolicznościową można w naszej pizzerii przy ulicy Chopina 33 w Krakowie.

Dlaczego warto wynająć nasz lokal na imprezę?

Decydując się na zorganizowanie imprezy w naszym lokalu Capri New przy ul. Chopina 33, uda Ci się uniknąć wielogodzinnych przygotowań, bo my Cię w tym zadaniu wyręczymy. Zapewnimy Tobie i Twoim gościom ciepłe i smaczne posiłki, a o sprawny przebieg imprezy zadba nasz wykwalifikowany personel. Nasza sala do wynajęcia jest na tyle duża, że z pewnością uda Ci się pomieścić wszystkich zaproszonych gości.

Jak zarezerwować lokal Capri New pod event?

W celu wynajęcia lokalu na imprezę okolicznościową prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem +48 510 466 790.

 

Chcę wynająć SALĘ
Zadzwoń lub napisz do nas!