Polecamy obiady na telefon

Zamawianie posiłków przez telefon

Często zdarza się, że po powrocie do domu nie mamy już siły ani ochoty na przygotowywanie jakikolwiek posiłków, a lodówka świeci pustkami. Na szczęście są obiady na telefon. Kraków jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób, które nie przepadają za spędzaniem godzin w kuchni, gdyż właśnie tutaj zamówienie posiłku na wynos nie wymaga niemal żadnego wysiłku. Ulotki z ofertą można znaleźć w skrzynkach pocztowych, w Internecie, czy codziennych gazetach. Do wyboru są tradycyjne polskie obiady, posiłki kuchni chińskiej, włoskiej, amerykańskiej, francuskiej i wielu innych, więc łatwo znaleźć taką potrawę, która będzie smakować całej rodzinie.

Pełnowartościowe posiłki

Zamawiając obiady na telefon warto zdecydować się na takie, które są zdrowe i pożywne. Najlepiej sprawdzają się:

  • zupy, ale nie te w proszku, więc w zamówieniu warto podkreślić, że mają być bez glutaminianu sodu i soi,
  • klasyczne drugie dania, koniecznie z surówkami,
  • inne potrawy obiadowe ze wszystkich kuchni świata.

W wyjątkowych przypadkach można oczywiście zjeść na obiad pizzę, kebaba, czy hamburgera, ale na dłuższą metę takie menu raczej nie przysporzy nam zdrowia.

Sposób na rodzinną uroczystość

W przypadku większych imprez, jak chociażby komunia, chrzciny, imieniny, czy urodziny członka rodziny również można zamówić obiady z dostawą do domu. Dzięki temu nie trzeba będzie spędzać całego wolnego czasu w kuchni na gotowaniu, a goście na pewno zjedzą wszystko ze smakiem. Zresztą warto również zdecydować się na zimne i ciepłe przystawki oraz desery, które znakomicie urozmaicą posiłek.

Zobacz pozostałe artykuły

Poprzedni: «
Następny: »