Pomysły na szybkie obiady

Czy warto zamawiać potrawy na wynos ?

Późno wracasz z pracy i nie masz już siły spędzać kilku godzin w kuchni? Nie musisz, bo przecież możesz zamówić na wynos naprawdę smaczne obiady. Kraków ma pod tym względem wyjątkowo różnorodną ofertę, gdyż swoją siedzibę mają tu zarówno luksusowe restauracje, jak i przeróżne mniejsze i większe bary, pizzerie i puby. Zjedzenie obiadu na mieście, czy zamówienie go z dostawą do domu nie jest więc niczym skomplikowanym i nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań. Nieco inaczej ma się sprawa wtedy, gdy organizujemy rodzinną uroczystość.

Proszony obiad

W takim przypadku warto wybrać sprawdzonego dostawcę, o którym wiemy, jakie posiłki ma w ofercie i przede wszystkim jak smakują. Przed zamówieniem należy upewnić się, czy dania zostaną dowiezione na czas oraz wybrać kompletne menu. Oprócz obiadu można zdecydować się także na desery, czy przekąski, które dodatkowo urozmaicą jadłospis. Najlepiej zarezerwować termin dużo wcześniej, gdyż wtedy mamy pewność, że wszystkie potrawy będą świeże i przygotowane z największą starannością.

Firmowe posiłki

Organizacja firmowego spotkania to dość skomplikowane przedsięwzięcie i w takim przypadku najlepiej sprawdza się katering. Oprócz wybranych posiłków w cenie jest wówczas również:

  • kelnerowanie,
  • zastawa stołowa,
  • dekoracja stołów,
  • szwedzki stół z przekąskami.

Na specjalne zamówienie dowożone są także alkohole oraz ciepłe bądź zimne przekąski. Wcześniej trzeba określić, czy będzie to obiad, kolacja, czy może kilka posiłków serwowanych w różnych odstępach czasu.

Zobacz pozostałe artykuły

Poprzedni: «
Następny: »