Burgery z dostawą w Krakowie

Zgłodniałeś? Co powiesz na pysznego burgera z dostawą pod Twoje drzwi? W Capri New zamówisz burgery, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o lunch. Wszystkie nasze burgery posiadają 100% wołowiny. Burgery są robione własnoręcznie i tylko ze świeżych produktów.

W naszej ofercie posiadamy burgery: Classic, Cheese and Bacon, BBQ, Jalapeno, Italiano, French, Góral i English Breakfast. Dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie dla siebie idealnego burgera. Każdy burger zawiera aż 200g pysznej wołowiny. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy burger był najwyższej jakości.

Nie masz czasu na gotowanie bądź nie masz sił? Nie musisz się martwić, że będziesz głodny. Zamów burgery Kraków w Capri New a masz pewność, że zostanie dostarczony w jak najkrótszym czasie i będzie wykonany ze świeżych produktów.

Zamówienia przyjmowane są osobiście w naszych lokalach, telefonicznie i za pomocą naszego systemu online.

CHCĘ ZAMÓWIĆ BURGERA
przejdź do systemu zamawiania


Zamów przez telefon
z lokalu na Chopina (+48 510 466 790)
z lokalu na Brodzińskiego (+48 505 771 807)
Sprawdź, który lokal wybrać

Dostawa burgera w Krakowie

Przejadła Ci się pizza, obiady bądź inne dania? Porzuć monotonię i zamów 100% wołowego burgera w Capri New. Wszystkie burgery są wykonywane własnoręcznie, co zapewnia ich pyszny smak. Dbamy również o to, aby burgery były dostarczane w jak najkrótszym czasie pod wskazany adres.

Zamówienie będzie dostarczone w jak najkrótszym czasie. Nasze lokale są otwarte codziennie przez 7 dni do godziny 23:00.

Burgery na telefon w Krakowie

Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie (Sprawdź pod który numer dzwonić lokal). To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście pojawić się w lokalu i złożyć zamówienia. To rozwiązanie pozwala na zamówienie pysznego burgera w czasie drogi do domu dzięki czemu nie będą musieli Państwo długo czekać na dostarczenie.

Zamów burgery online w Krakowie

Idąc z duchem czasów przygotowaliśmy specjalną platformę online. Dzięki niej można zamawiać nasze pyszne burgery bez dzwonienia i wychodzenia z domu. Wystarczy podać adres i dokonać wyboru burgera, a zostanie on dostarczony pod drzwi Twojego domu/mieszkania/firmy.

Sprawdź również nasze aktualne promocje!