Duże zamówienia pizzy Kraków – pizza na firmowe imprezy, eventy, konferencje, wydarzenia, urodziny

Wykonujemy masowe zamówienia pizzy na wszelkiego rodzaju imprezy w Krakowie. Możliwe jest zamówienie dużych ilość na raz (nawet 30-40 pizz jednorazowo) z odpowiednim wyprzedzeniem. Nasza pizza doskonale urozmaici każdą większą imprezę, ponieważ przygotowujemy ją według unikalnej receptury w piecu opalanym drewnem, dzięki czemu ciasto jest zawsze chrupiące i delikatne. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie składniki, które się na niej znajdują, były zawsze świeże i wysokiej jakości, dlatego pozyskujemy je wyłącznie od sprawdzonych dostawców. To wszystko sprawia, że nasza pizza jest wyjątkowa i stanowi świetny wybór na każdą większą imprezę. Chcesz złożyć masowe zamówienie pizzy w Krakowie? Zamów ją w Capri New!

Duże zamówienia PIZZY
Zadzwoń lub napisz do nas!

Pizza na imprezy plenerowe i eventy firmowe – Kraków

Wraz z rozwojem naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy naszą działalność o catering. Przyjmujemy duże zamówienia na pizzę na wszelkiego rodzaju zorganizowane imprezy oraz eventy. Pizza jest niesamowicie uniwersalnym daniem, które doskonale sprawdzi się podczas każdej imprezy. Znakomicie uzupełni imprezę firmową czy plenerową. Dzięki możliwości zamówienia większej ilości pizz jesteś w stanie zapewnić ciepły posiłek wszystkim uczestnikom imprezy. Jest to danie, bez którego żadna dobra impreza firmowa nie powinna się odbyć.

Pizza na urodziny i imprezy okolicznościowe

Przyjmujemy zamówienia na pizze na urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Jeżeli organizujesz przyjęcie urodzinowe na większą liczbę osób i nie masz co podać do jedzenia, złóż zamówienie na kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt pizz, a my zapewnimy ich dostawę pod wskazany adres na obszarze Krakowa. Nie masz gdzie zrobić urodzin? Nic straconego. Oferujemy wynajem lokalu na imprezy okolicznościowe. Jeśli chodzi o wynajem sali, do dyspozycji klientów oddajemy nasz lokal przy ulicy Chopina 33.

Złóż duże zamówienie na pizzę na imprezę, event, konferencję w Krakowie

Pizza na konferencje na terenie Krakowa

Imprezy tego typu mogą trwać nawet kilka godzin, dlatego w tym czasie należy zapewnić uczestnikom coś do jedzenia, a najlepiej by był to ciepły posiłek. W Capri New mamy do zaoferowania zestawy obiadowe, makarony, sałatki oraz burgery. Dania obiadowe dostarczamy w pojemnikach cateringowych w celu zapewniania odpowiedniej temperatury posiłków w momencie dostawy. Oferujemy także szeroki wybór pizz w różnych rozmiarach i o różnych smakach. W menu posiadamy też pizzę wegetariańską. Urozmaicona oferta sprawia, że posiłki z łatwością można dopasować do preferencji uczestników konferencji.

Jak złożyć duże zamówienie na pizzę w Krakowie?

Standardowo zamówienia na pizzę przyjmujemy za pośrednictwem naszego formularza zamawiania pizzy online. Po wybraniu lokalu, z którego chcemy zamówić pizzę, otworzy się konfigurator pizzy. Można w nim zmienić rozmiar pizzy, dodać lub odjąć dodatki do pizzy, wybrać grubość ciasta spośród trzech wariantów – tradycyjnego, cienkiego i grubego oraz dokonać wyboru sosu. Na końcu znajduje się okienko, w które należy wpisać ilość pizz, jaką zamawiamy. Opcjonalnie do zamówienia możemy dodać również komentarz. Zamówienie pizzy za pomocą naszego formularza nie trwa więcej niż minutę.

Drugą możliwością złożenia zamówienia jest kontakt telefoniczny pod jednym z naszych dwóch numerów telefonu. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku większej ilości pizz – czas dostawy się wydłuża, dlatego duże zamówienia pizzy należy składać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pizza na wydarzenia – cena

Standardowo przy każdej pizzy podana jest jej cena. Dodatkowo w naszej pizzerii można liczyć na atrakcyjne promocje na pizzę. Dla firm oferujemy rabat w wysokości 10% na dowolną pizzę z naszego menu. Pamiętaj, im więcej pizz zamówisz, tym większy dostaniesz rabat.

Duże zamówienia pizzy w Krakowie – formy płatności

Za duże zamówienia złożone na pizzę możesz zapłacić przy odbiorze – gotówką lub kartą. Nieustannie dbamy o wygodę klientów, dlatego staramy się wychodzić im naprzeciw, umożliwiając m.in. wybór formy płatnościChcesz zamówić większą ilość pizz na imprezę lub konferencję w Krakowie? Przyjmujemy zamówienia na małe i duże pizze – zapraszamy!

Masowe zamówienie PIZZY
Zadzwoń lub napisz do nas!