Najlepsza pizza w Krakowie 2024 w Capri New Kraków

Polacy uwielbiają jeść pizzę. Wpływ na jej popularność ma przede wszystkim fakt, że występuje ona w wielu wariantach, bez trudu można ją dobrać do indywidualnych preferencji, a także łatwo jest się nią dzielić. Idealnie nadaje się do dostawy. Jest to znakomite danie imprezowe, świetna propozycja na obiad czy romantyczną kolację we dwoje

Zestawienie najlepszych pizz w Krakowie w 2020 w Capri New

Najsmaczniejsza pizza w Krakowie – ranking popularności, TOP10

Analizując kulinarne gusta Polaków, przedstawiamy najpopularniejsze pizze, które można zjeść w naszej pizzerii Capri New. Zobaczcie nasze TOP 10 najchętniej zamawianych pizz: 

1 – Pizza Neapolitana

Wśród najchętniej zamawianych pizz od dawna króluje pizza Neapolitana. Charakteryzuje się ona delikatnie spieczonymi brzegami i cienkim ciastem. W środku placka można spodziewać się sosu pomidorowego oraz świeżych dodatków, takich jak boczek, salami, szynka, pomidor, papryka czy oliwki.

2 – Pizza Chicago 

Pizza Chicago – kolejna propozycja z naszego rankingu pizz – powstała na wzór prawdziwej pizzy amerykańskiej. Jej głównym składnikiem jest mięso kebab. Uwielbiana nie tylko w Chicago, ale i na całym świecie. 

3 – Pizza Diabelska

Wśród klientów Capri New nie brakuje wielbicieli ostrzejszych smaków. Na 3. miejscu w naszym zestawieniu pizz znalazła się pizza Diabelska, która potrafi być naprawdę diabelskooo ostra. Ostrości dodaje jej świetny, pikantny sos. 

4 – Pizza BBQ z wołowiną

Kolejną najsmaczniejszą pizzą w naszym zestawieniu jest BBQ z wołowiną. Aromatyczny sos pomidorowy w połączeniu ze świeżą wołowiną tworzy wyjątkowo smaczną kompozycję. Mówią, że tej pizzy nikt nie może się oprzeć. 

5 – Pizza Margharita 

Marzy Wam się szybka teleportacja do Włoch? Najprostszym sposobem będzie zamówienie prawdziwej włoskiej Margharita. Choć jest najuboższa w składniki, to przez wielu uważana za najlepszą pizzę w mieście. Pizza Margarita zajmuje wysokie pozycje we wszystkich rankingach ulubionych pizz w Krakowie. Polacy uwielbiają ją za swoją prostotę. Dzięki swoim klasycznym składnikom zasmakuje każdemu, a szczególnie tym młodszym smakoszom. Jeżeli zastanawiasz się, jaką pizzę zamówić dla dziecka, Margharita będzie doskonałym wyborem! 

6 – Pizza Diavola 

Pizza Diavolo to kolejna obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników ostrych smaków. Jej ostrość świetnie łączy się z łagodnym smakiem pieczarek. Jest to połączenie, którego zdecydowanie warto wypróbować. 

7 – Pizza Pepperoni 

Głównym składnikiem pizzy Pepperoni jest papryczka o tej samej nazwie, która charakteryzuje się tym, że jest ostrzejsza niż inne. Typowa dla Pepperoni odrobina pikanterii sprawia, że jest to jedna z najchętniej zamawianych pizz.

8 – Pizza Rafaello

Pizza Rafaello to specjalność naszego lokalu. Oprócz sosu pomidorowego znaleźć można na niej: szynkę, mięso kebab, pieczarki oraz ananas. Stanowi więc doskonałą alternatywę dla równie popularnej pizzy Hawajskiej. Choć dodanie ananasa do pizzy przez wielu uważane jest za profanację, w naszej pizzerii takie połączenie cieszy się dużą popularnością klientów.

9 – Pizza Dipollo 

I pizza i kebab mają swoich zwolenników. Co więcej, i jedno danie i drugie można połączyć. Przyprawione mięso kebab w połączeniu z papryką i kukurydzą to kolejna ciekawa propozycja w naszym zestawieniu TOP 10 pizz w Krakowie. 

10 – Pizza Kompozycja własna

Nasz ranking najchętniej zamawianych pizz w Capri New zamyka kompozycja własna. Jest to propozycja idealna dla wszystkich tych, którzy szukają wyjątkowych kompozycji i nowych inspiracji smakowych.

Najlepsza pizza w Krakowie na telefon, z dowozem do domu

Zastanawiasz się, gdzie zjeść najlepszą pizzę w Krakowie? Pizzę z naszego rankingu możesz zjeść w jednym z naszych dwóch lokali – przy ulicy Chopina 33 lub Brodzińskiego 6 albo zamówić z dowozem pod wskazany adres. Przyjmujemy zamówienie telefonicznie oraz za pośrednictwem formularza zamawiania online. Gwarantujemy szybki czas dostawy oraz atrakcyjne promocje na pizzę.

CHCĘ ZAMÓWIĆ najlepszą pizzę w Krakowie z rankingu TOP 10!
Przejdź do formularza zamawiania online